EKS popierius

eks-popierius

Gaminame standartinių ir nestandartinių išmatavimų terminio popieriaus ritinėlius elektroniniams kortelių skaitytuvams, kurie praverčia prekes ar paslaugas teikiantiems verslo subjektams. Atsiskaitymo mokėjimo kortelėmis paslauga, naudojant elektroninį kortelių skaitytuvą, leidžia nuskaityti mokėjimo korteles ir priimti atsiskaitymus už prekes ar paslaugas.

Šiandien skiriami kelių rūšių skaitytuvai: stacionarūs, nešiojami, su kasos įranga susieti ar net išmanūs.

  • Stacionarūs skaitytuvai yra skirti nedidelėms parduotuvėms ar įvairias paslaugas teikiančioms įmonėms, kurios turi stabilią prekyvietę, o klientai atsiskaito prie kasos.
  • Nešiojamas kortelių skaitytuvas tinkamas įvairaus dydžio parduotuvėms, bei paslaugas teikiančioms įmonėms ir jis patogiausias tada, kai nėra pastovios paslaugų teikimo vietos, pvz.: kilnojamai prekybai. Šis skaitytuvas yra gana patogus, nes jį galima turėti kliento atsiskaitymui patogiausioje vietoje – nebūtinai prie kasos (pvz.: šiuos skaitytuvus naudoja kurjeriai, padavėjai ir pan.). Jie gali būti naudojami visur, kur veikia mobilus ryšys. Su kasos įranga susieti skaitytuvai yra patogūs gausiam klientų aptarnavimui ir atsiskaitymui, kai yra didelės eilės, o atsiskaitymo greitis išlieka svarbiausiu faktoriumi. Šiuo atveju nesunku taupyti laiką, be to, praktika rodo, jog išvengiama darbuotojų klaidų, nes atsiskaitymo suma iš kasos perduodama į mokėjimo kortelių skaitytuvą ir atgal.
  • Išmanūs skaitytuvai šiek tiek skiriasi nuo išvardintų anksčiau, nes jiems nereikalingas popierius – kvitai siunčiami el. paštu arba SMS žinute. Jis tinkamas smulkiam verslui, neturint pastovios paslaugų teikimo vietos, sezoninei ar nereguliariai prekybai. Technologijų atžvilgiu – tai vienas naujausių prietaisų, kuriame įdiegta galimybė saugiai priimti atsiskaitymus tiek tradicinėmis, tiek bekontaktėmis mokėjimo kortelėmis. Atkreipiame dėmesį, jog elektroninių kortelių skaitytuvų juostos su spauda – puiki reklamos arba specialių pasiūlymų, akcijų sklaidos galimybė.

Kaina, ir visa su eks popieriumi susijusi informacija suteikiama telefonu ar el. paštu.

EKS popierius
EKS skaitytuvas
EKS skaitiklis

Susisiekite su mumis!

Užpildykite užklausos formą arba skambinkite telefonu

Užklausa bus atsakyta per 24 val. nuo užklausos išsiuntimo.