Etiketės rankdarbiams

Etiketės rankų darbo gaminiams

Turime ką pasiūlyti darbščių rankų savininkams, kuriantiems įvairaus pobūdžio daiktus – suvenyrus, indus, žaislus, rūbus ir pan. Etiketės rankdarbiams – tai, apie ką turėtų žinoti rankdarbiais užsiimantys amatininkai. Svarbu pažymėti savo gamybos produktą ir taip apie jį klientui suteikti kuo daugiau informacijos. Etiketėse rankdarbiams galėtų atsidurti gamintojo pavadinimas / vardas, pavardė, kilmės šalis, pagaminto dalyko rūšis (pvz.: suvenyras), medžiaga, iš kurios jis padarytas ir kt. klientui aktuali informacija.

Etiketės rankdarbiams yra svarbi marketinginė priemonė, nes tam tikrais identifikaciniais duomenimis pažymėti daiktai atkreipia potencialių klientų dėmesį. Tokią informaciją tikslinga pateikti ant visų gaminių, nes tai kuria kokybės ir pasitikėjimo ženklą. Dažniausiai etiketes rankdarbiams kuriame itin minimalistines, kad neužgožtų paties daikto ir jo esmės, tačiau esant poreikiui, galime pagaminti ir įvairesnius variantus.

Išsamesnė informacija dėl etikečių rankdarbiams, konkretaus šablono, kainos ar kitų gamybos detalių yra derinama telefonu arba el. paštu. Turime galimybę prekes siųsti į didžiuosius Lietuvos miestus: Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį.

 

rankdarbiu-zymetjimas
Etikėtės rankdarbiams
Rankdarbių etiketės
Etikečių rankdarbiams gamyba

Susisiekite su mumis!

Užpildykite užklausos formą arba skambinkite telefonu

Užklausa bus atsakyta per 24 val. nuo užklausos išsiuntimo.