Bankomatų popierius

Popierius bankomatams

Popieriaus ritinėlius bankomatams gaminame iš aukštos kokybės terminio popieriaus, kuris pasižymi išskirtinėmis savybėmis. Ant šio popieriaus išspausdinta informacija išlieka stabili daugiau nei 10 metų, tad tai galima sieti su aukštos kokybės rodikliais. Informacijos išlikimo ilgaamžiškumas yra svarbus aspektas, kuris orientuotas į klientų poreikius ir lūkesčius.

Šis popierius – gana lengvai pažeidžiamas, mat viena jo pusė yra termoaktyvi, o tai reiškia, jog šio popieriaus pristatymo klientams procesui teikiamas didelis dėmesys ir atsargumo priemonės. Bankomatų popieriaus rulonėliai pakuojami į specialias pakuotes, kurios nuo dulkių, drėgmės ir kitų nenumatytų, bet kenksmingų išorinių poveikių, yra saugomos termine plėvele, kuri nepralaidi nepageidaujamiems faktoriams. Taip apsaugotos pakuotės dedamos į gofruoto kartono dėžes ir pristatomos klientui. Kadangi pats popierius yra gana trapus ir nesunkiai pažeidžiamas, tad labai svarbu, kad ant jo būtų tik ta informacija, kuri turėtų būti išspausdinta, o ne ta, kuri per neapdairumą gali atsirasti netyčia.

Ritinėliai gali būti įvairių išmatavimų, lanksčiai atsižvelgiame į individualius kiekvieno kliento poreikius ir lūkesčius. Bankomatams skirtus popieriaus ritinėlius gaminame ir su specialiomis žymėmis arba reklamine spauda. Jei atkreiptumėte dėmesį į bankomatų išspausdinamus čekius, matytumėte, jog jie yra gana standartiniai. Dažniausiai – gana minimalistiniai, tik su svarbiausia ir aktualiausia klientą dominančia informacija (pvz.: banko sąskaitos likutis, banko pavadinimas, laikas, kada išspausdintas čekis ir pan.). Šiuo atveju turime galimybę pasiūlyti įvairesnio pobūdžio spaudą. Nepaisant reikiamos informacijos, ant bankomatų popieriaus gali atsidurti ir šalutinė informacija, susijusi su marketingu. Įspūdį kuria vizuali informacija – spalvos, paveikslėliai, paryškinti esminiais žodžiais ir pan. sprendimai, traukiantys akį.

Kaina, ir visa su bankomatų popieriumi susijusi informacija suteikiama telefonu ar el. paštu.

bp_1
bp_2
bp_3

 

Susisiekite su mumis!

Užpildykite užklausos formą arba skambinkite telefonu

Užklausa bus atsakyta per 24 val. nuo užklausos išsiuntimo.