Brošiūrų gamyba

Brošiūrų gamyba

Brošiūrų gamyba Vilniuje – viena iš mūsų specializacijos sričių. Brošiūros – specifinio formato spaudinys, dažniausiai nuo kelių iki keliasdešimt puslapių apimties. Kaina brošiūrose ne visada atskleidžiama, nes dažniausiai norima sudominti potencialų klientą, kuris turėtų kreiptis dėl dominančio pasiūlymo ir užmegzti kontaktą su pardavėju. Kita vertus, brošiūrose galimas labai įvairaus ir plataus pobūdžio informacijos spausdinimas. Brošiūros gali būti ir informacinio pobūdžio leidinys ar instrukcija, renginių ar konferencijų programa ir pan.

Būtina atkreipti dėmesį, jog svarbūs ir vizualiniai aspektai, neatsiejami nuo brošiūrų gamybos, – spalvos, paveikslėliai, nuotraukos, raidžių dydis ir šriftas. Tai priemonės, kurios traukia auditorijos dėmesį, tai užtikrina, jog kuo daugiau žmonių pastebės ir susidomės brošiūrose pateikta informacija. Brošiūroms naudojamas įvairus popierius, platus spalvų spektras, susegimo būdas.

Spausdinimas ir vėliau susegimas kabėmis, spirale, kniedijimas ar klijavimas – tie procesai, kurie tiesiogiai susiję su brošiūrų gamyba ir, žinoma, neatsiejami nuo kokybės. Svarbu pasirinkti spausdinimui pritaikytą popierių, kuriame atsiskleistų pasirinktos spalvos ir kiti vaizdiniai elementai, o susegimo būdas turi būti pritaikytas konkrečiam lapų skaičiui. Brošiūras pagaminti nėra sudėtinga, kai prie šių procesų dirba kvalifikuota komanda, išmananti savo darbą.

Susisiekite – visą dominančią informaciją  suteiksime telefonu ar el. paštu.

Brošiūrų gamyba
Brošiūros
Brošiūrų pavyzdžiai
brosiuru-gamyba-vilniuje
Susegtos brošiūros
Boržiūrų gamybos pavyzdžiai
brosiuru-spausdinimas

Susisiekite su mumis!

Užpildykite užklausos formą arba skambinkite telefonu

Užklausa bus atsakyta per 24 val. nuo užklausos išsiuntimo.