Etiketės rūbams

Užsiimame lipdukų ir rūbų etikečių gamyba. Drabužiams pritaikytos žymos, kurias naudoja rūbų gamintojai ir prekybininkai, yra dviejų rūšių – prie rūbų segamos etiketės ir lipdukai rūbams. Etiketės rūbams yra pritaikytos aktualiausiai drabužių informacijai, kuri galėtų dominti potencialų pirkėją – gamintojas, kilmės šalis, pluoštas, iš kurio tam tikras rūbas pagamintas, skalbimo sąlygos ir pan. dalykai. Šios etiketės pritaikomos įvairiems drabužiams – tiek skirtiems laisvalaikiui (pvz.: kojinės, viršutiniai rūbai), tiek darbui būtiniems rūbams (pvz.: uniformos). Etiketės ant drabužių gali būti vienspalvės, spalvotos, su spauda ir be spaudos – tai priklauso nuo kliento norų ir lūkesčių. Spalvotos etiketės rūbams atrodo žaismingiau, labiau traukia akį, tad dažniausiai naudojamos vaikų drabužiams. Rūbų etikečių gamybai naudojame kokybišką, patvarų kartoninį popierių, etiketės rūbams pasižymi tvirtumu, spalvos nelinkę nublukti. Siūlome keleto tipų etiketes – vienpusės, dvipusės arba sulenkiamos.

Kaip alternatyvą rūbų etikečių gamybai, siūlome lipdukus rūbams. Lipdukai yra tokios pat paskirties žyma, skiriasi tik tvirtinimo būdas – etiketės rūbams yra prisegamos, o lipdukai turi itin lipnų paviršių. Lipdukai rūbams – patogiai užklijuojama ir prireikus nesunkiai nulupama konkreti, dažniausiai labai lakoniška ir trumpa informacija, tačiau nenuginčijamai, labai aktuali, mat pirkėjas atsargiai žiūri į rūbus, kurie nepažymėti jiems aktualia informacija, pvz.: dydžiu.

Kainos, bei dominanti drabužių etikečių gamybos ir lipdukų spausdinimo informacija suteikiama telefonu ar el. paštu. Turime galimybę prekes siųsti į didžiuosius Lietuvos miestus: Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį.

 

Susisiekite su mumis!

Užpildykite užklausos formą arba skambinkite telefonu

Užklausa bus atsakyta per 24 val. nuo užklausos išsiuntimo.