Etikečių, lipdukų gamyba

Lipnių etikečių gamyba – viena iš mūsų specializacijos sričių. Reklaminiai, foto ar nuorodų lipdukai, informaciniai bei skirti interjerams, baldams, transporto priemonėms, (pvz.: dviračiams ar automobiliams), yra spausdinami ant aukštos kokybės lipnaus popieriaus, kuris gali būti įvairių formatų (pvz.: A4, A3, A2 ir t. t.). Pagal individualų užsakymą atliekamas lipdukų spausdinimas ir visas lipdukų gamybos procesas reikalauja konkrečios idėjos ir kokybiško jos įgyvendinimo. Naudinga žinoti, jog ipdukai pagal užsakymą gali būti ne tik informatyvūs, bet ir gražūs, traukiantys dėmesį. Lipdukų gamyba nesunkiai  išnaudojama reklaminiais, ne tik estetiniais ar informaciniais tikslais. Popierinių, bet lipnių etikečių spausdinimas – aktualus įvairių prekių pardavėjams, kurie ant savo produktų pateikia konkrečią, pirkėją dominančią informaciją – nuo gamintojo iki kilmės šalies ar sudėtinių gaminio elementų. Lipnios etiketės yra įvairių spalvų, formų, dydžių, lipnumo, su spauda (pvz.: logotipu) ir be jos. Šiuo atveju prie Jūsų lipdukų gamybos galime prisidėti ne tik techniškai – atliekame ne tik spausdinimo darbus, bet pagal pageidavimus kuriame ir popierinių etikečių maketus, šablonus. Ant lipnių etikečių siūlome įvairaus pobūdžio ir aukštos kokybės spaudą: nuotraukas, paveiksliukus ir pan. Platus lūkesčių spektras yra suderintas kainos ir kokybės santykiu, nes etikečių spausdinimas šiandien – populiarėjanti tendencija. Turime galimybę popierių pjaustyti ir iš rulonų, kuriuose – didelio formato, spausdinimui skirtas popierius.

 

le_3
le_2
le_1

Lipnios etiketės yra pritaikytos skirtingoms medžiagoms (stiklui, medžiui, plastikui, tekstilei ir pan.), tad dėl šios priežasties jų lipnumas yra skirtingas. Galime pasiūlyti standartinių ir nestandartinių dydžių spalvotus ir baltus popierinių etikečių ruošinius, ant kurių patogus įvairios informacijos spausdinimas. Ant šių ruošinių galimas nekintamos informacijos (pvz.: Jūsų įmonės logotipo) spausdinimas. Prekių kainų žymėjimui siūlome lipnias kainų etiketes, susuktas į rulonus.

Kainos, išsamesnė su lipdukų gamyba, popieriaus pjaustymu iš rulonų ir etikečių spausdinimu susijusi informacija yra derinama telefonu arba el. paštu. Turime galimybę prekes siųsti į didžiuosius Lietuvos miestus: Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį.

Rankdarbių etiketės
Rankdarbių etiketės
Maisto produtkų etiketės
Automobilių lipdukai
Reklaminiai lipdukai
Lipdukai dviračiams
Lipdukai baldams

Susisiekite su mumis!

Užpildykite užklausos formą arba skambinkite telefonu

Užklausa bus atsakyta per 24 val. nuo užklausos išsiuntimo.