Maisto produktų, stiklainių etiketės

Etiketės produktams
Maisto etiketės
Maisto lipdukai
Popierinės etiketės
Etikečių spaudinimas ant maisto produktų

Spausdiname įvairių maisto produktų etiketes, kurios naudojamos prekyboje esantiems gaminiams. Maisto produktų etiketės yra skirtos visai su konkrečiu maisto produktu susijusiai informacijai: gamintojui ir jo kontaktams, maisto produkto pavadinimui, sudėčiai ir pan.

Gaminame ir etiketes ant stiklainių, kurie gali būti įvairių dydžių. Į tai atkreipti dėmesį raginame ne tik didžiuosius prekybininkus, bet ir namų šeimininkes, kurios rudens derlių konservuoja ir talpina į stiklainius. Šiuo atveju tai – labai patogus būdas tvarkingai sandėliuoti įvairius maisto gaminius. Etiketės ant stiklainių gali būti tiek spalvotos, tiek gana paprastos – tik su pagrindiniu užrašu, pvz.: marinuoti burokėliai obuolių sultyse, moliūgų pagardas su imbieru ir t.t.

Be šių, užsiimame ir etikečių medui gamyba. Jeigu turite bitininkystės ūkį, suprantate, jog žymėti medų yra tikslinga, mat bitės šį saldėsį neša skirtingu laiku ir iš skirtingų augalų, o tai reiškia, jog medus yra taip pat įvairus. Bene populiariausias yra liepų, grikių, rapsų medus, tačiau tarp beveik trisdešimties rūšių galima išskirti rečiau girdėtus ir ragautus – spygliuočių augalų, klevų, akacijų ar net piktžolių. Etiketės medui yra puikus skiriamasis ženklas, padedantis atskirti vienos rūšies medų nuo kitos, bet kita ko, tai kuria tvarkingumo įspūdį.

Maisto produktų etiketės tampa populiariu užsakymu, jų gamyba sparčiai plečiasi, tad šiandien siūlome ir etiketes saldainiams. Jeigu susidomėjote – kainos, su maisto produktų etikečių, specialių etikečių medui ar saldainiams, ir visa su spausdinimu bei gamyba susijusi informacija teikiama el. paštu arba telefonu.

Lipnios etiketės maisto produktams
Lipnios etiketės maistui
Etiketės maistui
Lipnių etikečių pasirinkimas
Gėrimų etiketės
Lipdukai maistui

Susisiekite su mumis!

Užpildykite užklausos formą arba skambinkite telefonu

Užklausa bus atsakyta per 24 val. nuo užklausos išsiuntimo.