Automobilių lipdukų gamyba

Automobilinių lipdukų gamyba
Lipdukų gamyba
Automobilių lipdukai

Užsiimame automobilių lipdukų gamyba ir spausdinimu. Norintiems pagražinti savo transporto priemonę, padaryti ją išskirtinesnę, įdomesnę, linksmesnę, originalesnę – siūlome įvairaus pobūdžio, dydžio ir formato lipdukų gamybą. Galime atspausdinti norimą logotipą, užrašą, paveikslėlį ar įspėjamuosius ženklus. Vieni populiariausių įspėjamųjų ženklų, matomų ant automobilių, yra tokie užrašai kaip automobilyje – kūdikis ar dygliuotos padangos. Pasitaiko ir šmaikščių automobilių lipdukų, pvz.: mandagumas prie vairo puošia. Paveikslėlių kontekste, bene populiariausias iš automobilių lipdukų yra žalias klevo lapas, būtinas visiems vairuotojams, neturintiems  dviejų metų vairavimo stažo. Šiandien gamyboje populiarūs ir linksmesnio pobūdžio paveikslėliai, susiję su vairuotojo hobiais, pomėgiais, požiūriu į tam tikrus dalykus (pvz.: krepšinio tematikos frazės, su tuo susiję paveikslėliai ir kiti dalykai, parodantys, jog automobilyje – krepšinio fanas).

Itin naudingi ir paklausūs yra reklaminiai lipdukai. Šiandien tokia reklama yra gana patogi – investicijos į lipdukus nėra didelės, tačiau reklamos sklaida – nemaža, nes ant pravažiuojančios transporto priemonės esantys automobilių lipdukai, su tam tikra tiksline informacija (pvz.: įmonės logotipu) puikiai atkreipia dėmesį.

Visus mūsų spausdinamus automobilių lipdukus galima klijuoti tiek ant stiklo, tiek ant kėbulo paviršiaus, tačiau svarbu žinoti kaip teisingai juos užklijuoti. Paviršius, ant kurio numatoma klijuoti lipduką, turi būti nuplautas langų valymo skysčiu, vėliau itin švariai nuvalytas. Nerekomenduojama pirštais liesti lipduko klijų sluoksnio. Automobilių lipdukus klijuokite atsargiai, neskubėdami. Geriausia užklijuoti iš pirmo karto, nes antrą kartą klijuojamas lipdukas praranda tobulą formą ir maksimalų lipnumą.

Kainos, bei dominanti automobilių lipdukų gamybos informacija suteikiama telefonu ar el. paštu. Turime galimybę užsakytas prekes siųsti į didžiuosius Lietuvos miestus: Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį.

Automobilių lipdukams gamyba
Vyčio lipdukai
Lipdukai automobiliams
Automobilių lipdukų gamyba
Sunkvežimių lipdukai
Lipdukai mikroautobusams
Magnetiniai lipdukai

Susisiekite su mumis!

Užpildykite užklausos formą arba skambinkite telefonu

Užklausa bus atsakyta per 24 val. nuo užklausos išsiuntimo.