Lipdukai baldams – puikus pasirinkimas, kai norite greitų ir mažai investicijų reikalaujančių naujovių savo interjere. Senos gamybos ar tiesiog nusibodusius baldus galima lengvai ir originaliai atnaujinti. Mūsų spausdinami lipdukai yra kelių rūšių – skirti vaikų baldams, virtuvės baldams, miegamojo ar svetainės baldams. Lipdukai ant baldų yra dekoratyviniai, tad atlieka tik estetinę funkciją.

Galime spausdinti įvairių dydžių ir spalvų lipdukus, atsižvelgdami į kiekvieno kliento norus. Siūlome didelį lipdukų baldams pasirinkimą, nes esame orientuoti į skirtingus klientų lūkesčius – kokybei, o kartu ir lipdukų gamybos procesui, teikiame didelę reikšmę. Itin dažnai spausdiname lipdukus vaikų kambario baldams – šiuo atveju lengva įgyvendinti mažylio, norinčio savo kambario lovą, spintą, rašomą stalą papuošti animacinių filmukų herojais, įvairiais piešinėliais ir pan.

Lipdukai ant baldų pagyvina kambarį, suteikia žaismingumo, jaukumo. Miegamojo ar svetainės baldai lengvai pagyvinami ir atnaujinami įvairiais ornamentais, gėlių ar gamtos vaizdais. Žaisminga detalė (pvz.: drugeliai ar gėlės) suteikia gyvybiškumo, stilingas akcentas traukia svečių dėmesį, o šeimininkus šios mielos detalės džiugina tol, kol šis jiems nenusibosta.

Dekoratyvinio pobūdžio lipdukų baldams nereiktų bijoti ir vengti – jie ne tik lengvai klijuojami, neprireiks daug pastangų ir tada, kai norėsite juos nulupti. Būtina žinoti, jog lupant reiktų pradėti nuo krašto, rekomenduojama neskubėti, lupti atsargiai ir pamažu, stengiantis lipduko nesuplėšyti. Likusius ant paviršiaus klijus galima nuvalyti langų valymo skysčiu arba spiritu. Šių lipdukų gamyba orientuota į nuolat pokyčių reikalaujančių žmonių lūkesčius, juk su lipdukais baldams savo namus atnaujinti – paprasta ir patogu.

Dominančios kainos, gamybos, spausdinimo detalės bei visa su lipdukais ant baldų susijusi informacija suteikiama telefonu ar el. paštu. Turime galimybę užsakytas prekes siųsti į didžiuosius Lietuvos miestus: Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį.

 

Susisiekite su mumis!

Užpildykite užklausos formą arba skambinkite telefonu

Užklausa bus atsakyta per 24 val. nuo užklausos išsiuntimo.