Lankstinukų gamyba

Bukletas-lankstinukas

Lankstinukų gamyba Vilniuje – viena iš mūsų specializacijos sričių. Lankstinukai – viena populiariausių reklamos spausdinimo formų. Juose talpinama nemaža dalis reklaminio pobūdžio informacijos, pritraukiančios potencialius klientus. Žinoma, lankstinukų gamyba reikalauja tobulos vizijos, nes bet kaip pateikta informacija nėra rezultatyvi.

Būtina žinoti, jog pirmame lankstinuko lape turėtų būti spausdinama ta informacija, kuri yra pati svarbiausia ir aktualiausia klientui, tie dalykai, kurie gali dominti adresatą ( pvz.: Jūsų veikla, siūloma prekė ar paslauga). Lankstinuko forma yra gana dėkinga, nes viename spaudinyje galima pateikti daug įvairios informacijos, tačiau svarbu, jog ji būtų nenuobodi. Būtina pateikti prekės ar paslaugos aprašymą, tačiau lankstinukų gamyba neatsiejama su vizualinėmis priemonėmis, kurios taip pat turėtų būti apgalvotos, tikslinės. Nesvarbu, lankstinukas labiau informacinis ar reklaminis, tačiau jį skaityti turi būti įdomu, o lankstinukų gamybai skirtos nuotraukos ir paveikslėliai sustiprina įspūdį, vizualiniai sprendimai traukia akį.

Lankstinukus galima spausdinti naudojant įvairius, netradicinius šriftus, gal net garsių žmonių sparnuotas frazes ir kitas citatas. Lankstinukų gamyba reklamai ar kitai informacijos sklaidai yra efektyvus ir patikrintas spaudos būdas, kuris nereikalauja didelių investicijų. Savo prekę ar paslaugą pristatyti tokiu būdu yra gana paprasta ir rezultatyvu, nes auditorija gauna konkrečią ir koncentruotą informaciją.

Lankstinukų spausdinimas nukreiptas ne tik į reklamą, bet ir į kitokio pobūdžio informaciją. Šiandien itin populiarūs lankstinukai įvairiems renginiams – čia spausdinama renginio informacija, pvz.: renginio trukmė, dalyviai ir pan. Žinoma, galima nušauti du zuikius, ir į tokio tipo lankstinuką įterpti reklamos elementus, pvz.: logotipą, kitą, prekę ar paslaugą reprezentuojantį ženklą.

Kaina, lankstinukų spausdinimo detalės bei papildoma su lankstinukų gamyba susijusi informacija suteikiama telefonu ar el. paštu.

Lankstinukų gamyba
lankstinukas
Lankstinukai spausdinimui

Susisiekite su mumis!

Užpildykite užklausos formą arba skambinkite telefonu

Užklausa bus atsakyta per 24 val. nuo užklausos išsiuntimo.