Reklamos gamyba

Reklamos gamyba Vilniuje – viena iš mūsų specializacijos sričių. Gaminame reklaminės spaudos gaminius: lankstinukus, brošiūras, skrajutes, bukletus, vizitines korteles, atvirutes, spaudos gaminius maitinimo įstaigoms, plakatus. Kiekvienu individualiu atveju priimame labiausiai tinkamus sprendimus – mažesniems tiražams taikoma skaitmeninės spaudos, didesniems tiražams – ofsetinės spaudos technologija. Kiekviena įmonė turėtų žinoti kaip atkreipti potencialaus kliento dėmesį. Šiuo atveju svarbu rasti reikiamus reklamos sprendimus.

Reklama skrajutėje, plakate, lankstinuke ir pan. tiesiogiai tapatinama su reklamuojamais produktais / paslaugomis, tad maketavimo sprendimai turi būti įgyvendinami apgalvotai ir kokybiškai. Itin svarbus – vizitinių kortelių maketavimas. Atlikdamos reklaminę ir informacinę funkcijas, vizitinės kortelės kartu yra ir reklaminį įspūdį keliantis prisistatymas, reprezentuojantis žmogų ar įmonę. Visada norisi, jog ta reprezentacija būtų kuo tikslesnė, informatyvesnė ir pateikta be stiliaus ir gramatikos klaidų. Reklamos gamyba privalo sietis su atsakingu požiūriu, atidumu, kruopštumu ir, be abejo, kokybe. Tik tai užtikrina tobulą rezultatą.

Reklamos gamybos paslaugas atliekame kokybiškai, stengiamės suderinti kliento lūkesčius ir čia dirbančių profesionalų pastabas bei pasiūlymus. Kreipkitės dėl individualaus užsakymo paslaugų – mes pabandysime išpildyti Jūsų norus nuo idėjos ir maketavimo subtilybių iki produkcijos pristatymo tiesiai į namus / įmonę. Kainos, spausdinimo detalės bei visa su reklamos gamyba susijusi informacija suteikiama telefonu ar el. paštu. Turime galimybę užsakytas prekes siųsti į didžiuosius Lietuvos miestus: Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį.

Susisiekite su mumis!

Užpildykite užklausos formą arba skambinkite telefonu

Užklausa bus atsakyta per 24 val. nuo užklausos išsiuntimo.